Y14860R00075F9R
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y14860R00075F9R
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Paket:
5930
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
CSM5930A 0R00075 1.0% S T 130800
Auf Lager : 2892
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.040" (1.01mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.591" L x 0.299" W (15.00mm x 7.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 5930
Ratings AEC-Q200
Resistance 0.75 mOhms
Series CSM5930A
Power (Watts) 10W