VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y14860R00300F9R
Hersteller:
Paket:
5930
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CSM5930A 0R0030 1.0% S T 130800
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.2325
$2.2325
10
$1.97885
$19.7885
25
$1.83502
$45.8755
50
$1.7271
$86.355
100
$1.51126
$151.126
250
$1.295344
$323.836
500
$1.079428
$539.714
1000
$0.935512
$935.512
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.591" L x 0.299" W (15.00mm x 7.60mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5930 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 3 mOhms |
| Series | CSM5930A |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |