VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y14890R00400D19R
Hersteller:
Paket:
2817
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CSM2817 0R004 0.5% 20PPM S T 130
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.7645
$2.7645
10
$2.45385
$24.5385
25
$2.27544
$56.886
50
$2.14168
$107.084
100
$1.873875
$187.3875
250
$1.606184
$401.546
500
$1.338512
$669.256
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±0.5% |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.169" W (6.35mm x 4.30mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2817 |
| Ratings | - |
| Resistance | 4 mOhms |
| Series | CSM2817 |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |