Y149622R1000C0W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y149622R1000C0W
Beschreibung:
RES SMD 22.1OHM 0.25% 0.15W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 22.1 Ohms
Series VSM
Power (Watts) 0.15W