Y14967K50000Q0W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y14967K50000Q0W
Beschreibung:
VSM1206 7K5000 TCR2 0.02% B W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.02%
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 7.5 kOhms
Series VSM
Power (Watts) 0.15W