Y1622325R000B9L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y1622325R000B9L
Paket:
TO-220-2
Beschreibung:
RES 325 OHM 0.1% 8W TO220-2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.845" (21.46mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220-2
Resistance 325 Ohms
Series VPR220Z
Power (Watts) 8W