Y162330R0000B0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y162330R0000B0L
Beschreibung:
RES SMD 30 OHM 0.1% 8W TO220-2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.158" (4.01mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220-2
Resistance 30 Ohms
Series VPR220SZ
Power (Watts) 8W