Y162522K1000T0W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y162522K1000T0W
Beschreibung:
RES SMD 22.1KOHM 0.01% 0.3W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 22.1 kOhms
Series VSMP
Power (Watts) 0.3W