Y1626249R000A13W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y1626249R000A13W
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Beschreibung:
V/N 303136 249R00 0.05% B W 1555
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 249 Ohms
Series VSMP
Power (Watts) 0.3W