Y1627100K000T9R
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y1627100K000T9R
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Paket:
2010
Beschreibung:
RES SMD 100K OHM 0.01% 1/2W 2010
Auf Lager : 2893
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 100 kOhms
Series VSMP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W