VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y1627100K000T9R
Hersteller:
Paket:
2010
Charge:
-
Beschreibung:
RES SMD 100K OHM 0.01% 1/2W 2010
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$21.9165
$21.9165
10
$19.14535
$191.4535
25
$17.29988
$432.497
50
$16.43481
$821.7405
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Tolerance | ±0.01% |
| Size / Dimension | 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) |
| Temperature Coefficient | ±0.2ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2010 |
| Resistance | 100 kOhms |
| Series | VSMP |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |