Y1628150K000T9R
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y1628150K000T9R
Beschreibung:
RES SMD 150K OHM 0.01% 3/4W 2512
Auf Lager : 14
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 150 kOhms
Series VSMP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W