Y163013K3200T9R
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y163013K3200T9R
Beschreibung:
RES SMD 13.32K OHM 1/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 13.32 kOhms
Series VFCP
Power (Watts) 0.25W, 1/4W