Y16333K91000T0W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y16333K91000T0W
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Paket:
2512
Beschreibung:
RES SMD 3.91KOHM 0.01% 0.6W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 3.91 kOhms
Series VFCP
Power (Watts) 0.6W