VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y1685V0064TT9W
Hersteller:
Paket:
1505
Charge:
-
Beschreibung:
RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$40.1185
$40.1185
10
$35.2811
$352.811
25
$32.15978
$803.9945
50
$30.51115
$1525.5575
100
$29.412095
$2941.2095
250
$28.027242
$7006.8105
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Voltage Divider (TCR Matched) |
| Number of Resistors | 2 |
| Height - Seated (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Tolerance | ±0.01% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm) |
| Temperature Coefficient | ±0.2ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1505 |
| Series | VFCD1505 |
| Power Per Element | 50mW |
| Package / Case | 1505 (3812 Metric) |
| Resistor Matching Ratio | ±0.01% |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Number of Pins | 3 |
| Resistance (Ohms) | 1k, 10k |
| Circuit Type | Voltage Divider |
| Package | Tray |
| Resistor-Ratio-Drift | ±0.4ppm/°C |