VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y169020R0000F9L
Hersteller:
Paket:
TO-220
Charge:
-
Beschreibung:
RES 20 OHM 8W 1% TO220-4
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$46.4075
$46.4075
10
$41.1065
$411.065
25
$37.79176
$944.794
50
$35.80284
$1790.142
100
$34.476735
$3447.6735
250
$33.150744
$8287.686
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.845" (21.46mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) |
| Temperature Coefficient | ±0.2ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Resistance | 20 Ohms |
| Series | VPR221Z |
| Power (Watts) | 8W |
| Package / Case | TO-220-4 |
| Number of Terminations | 4 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |