Y174622R0000D9L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y174622R0000D9L
Beschreibung:
RES SMD 22 OHM 0.5% 0.6W J LEAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 22 Ohms
Series SMR3DZ
Power (Watts) 0.6W