Y201550R0000T9L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y201550R0000T9L
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Paket:
Flex-2
Beschreibung:
RES SMD 50 OHM 0.01% 0.6W FLEX-2
Auf Lager : 58
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Flex-2
Resistance 50 Ohms
Series Flex
Power (Watts) 0.6W