Y2123250R000A9L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y2123250R000A9L
Beschreibung:
VPR221SZT 250R000 0.05%
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.158" (4.01mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220-4
Resistance 250 Ohms
Series VPR221SZ
Power (Watts) 8W