Y21233R12500B0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y21233R12500B0L
Beschreibung:
RES SMD 3.125OHM 0.1% 8W TO220-4
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.158" (4.01mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220-4
Resistance 3.125 Ohms
Series VPR221SZ
Power (Watts) 8W