Y402310R0000D6W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y402310R0000D6W
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Paket:
1206
Beschreibung:
V/N 303263U 10R000 0.5% B W 1571
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 10 Ohms
Series FRSM
Power (Watts) 0.3W