Y4062287R000Q0W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y4062287R000Q0W
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Paket:
0805
Beschreibung:
RES SMD 287 OHM 0.02% 0.3W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.02%
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±2.5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 287 Ohms
Series FRSH
Power (Watts) 0.3W