VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y407320K0000T9W
Hersteller:
Paket:
1206
Charge:
-
Beschreibung:
RES SMD 20K OHM 0.01% 0.3W 1206
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$21.679
$21.679
10
$18.93825
$189.3825
25
$17.11254
$427.8135
40
$16.257112
$650.28448
100
$15.68659
$1568.659
300
$14.830992
$4449.2976
500
$14.260564
$7130.282
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Tolerance | ±0.01% |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| Temperature Coefficient | ±0.2ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Resistance | 20 kOhms |
| Series | FRFC |
| Power (Watts) | 0.3W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |