VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y4078100K000B9L
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 100K OHM .3W .1% RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$101.137
$101.137
10
$94.8176
$948.176
25
$88.49668
$2212.417
50
$82.17538
$4108.769
100
$79.014825
$7901.4825
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.450" (11.43mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Size / Dimension | 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm) |
| Temperature Coefficient | 0.0ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 100 kOhms |
| Series | VHP101 |
| Power (Watts) | 0.3W |
| Package / Case | Radial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |