NorComp Inc.
Produkt-Nr.:
Y54-B05-MFFR001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
M8 // YSPLT // 5P // B // MFF
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$28.9845
$28.9845
10
$25.38305
$253.8305
25
$24.28656
$607.164
50
$23.503
$1175.15
100
$22.719535
$2271.9535
250
$21.466048
$5366.512
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Housing Finish | Nickel |
| Housing Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Voltage Rating | 30V |
| Current Rating (Amps) | 1.5A |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Shell Size - Insert (Convert To) | M8 |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | Female Sockets (2) |
| Includes | - |
| Mfr | NorComp Inc. |
| Features | Coupling Nut |
| Orientation (Convert From) | B |
| Convert From (Adapter End) | Male Pins |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Shielding | Unshielded |
| Number of Positions (Convert To) | 5 (2) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Number of Positions (Convert From) | 5 |
| Mounting Feature | - |
| Series | Y54 |
| Orientation (Convert To) | B |
| Connector Style | Distributor Y-Shaped |
| Housing Color | Black |
| Package | Bag |
| Shell Size - Insert (Convert From) | M8 |