Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
Y92S-36
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$25.669
$25.669
10
$21.3028
$213.028
50
$18.73571
$936.7855
100
$17.70914
$1770.914
250
$16.939222
$4234.8055
500
$16.682551
$8341.2755
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Storage/Refrigeration Temperature | -13°F ~ 149°F (-25°C ~ 65°C) |
| Termination Style | Requires Holder |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | Coin, 24.5mm |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 10.5 g |
| Series | - |
| Capacity | - |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Lithium |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |