YB01KW01-5C24-JC
NKK Switches
Produkt-Nr.:
YB01KW01-5C24-JC
Hersteller:
NKK Switches
Beschreibung:
INDICATOR PB SQ RED LED 24V ILL
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC
Lens Style Square with Flat Top
Series YB
Type LED
Voltage 24V
Mfr NKK Switches
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 10mA
Lens Size 15.00mm