YFF18AC1H220MT0Y0N
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
YFF18AC1H220MT0Y0N
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
Auf Lager : 6460
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 4GHz ~ 6GHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series YFF-AC
Package / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Mfr TDK Corporation
Capacitance 22 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A