YFF18AC1H222MT0Y0N
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
YFF18AC1H222MT0Y0N
AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
Auf Lager : 10838
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 90MHz ~ 3GHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 2200 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A