Zuhause / Crystals / YG24M57600S410
minImg
YG24M57600S410
TGS
Produkt-Nr.:
YG24M57600S410
Hersteller:
TGS
Beschreibung:
CRYSTALS 24.576MHZ 20PPM 10PF SM
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series CCMD
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Mfr TGS
Frequency 24.576 MHz