YK1112533000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
YK1112533000G
Beschreibung:
CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.433"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color -
Current Rating (Amps) 20A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.433" (11.00mm)