YK3051803000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
YK3051803000G
Beschreibung:
CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.3"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.300" (7.62mm)