YK3161703000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
YK3161703000G
Beschreibung:
CONN BARRIER STRIP 17CIRC 0.3"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 250V
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.300" (7.62mm)