YK4011423000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
YK4011423000G
Beschreibung:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.325"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
Product Status Active
Wire Gauge 12-22 AWG
Bottom Termination PC Pin
Series YK401
Terminal Screw Finish Zinc
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.325" (8.26mm)