Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
YK4410203000G
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.374"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.532
$0.532
5
$0.4864
$2.432
10
$0.3705
$3.705
20
$0.35055
$7.011
50
$0.33117
$16.5585
100
$0.3116
$31.16
250
$0.272688
$68.172
500
$0.253213
$126.6065
1000
$0.24737
$247.37
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | YK441 |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Pitch | 0.374" (9.50mm) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 2 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 2 |
| Base Product Number | YK441 |