YK4442703000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
YK4442703000G
Beschreibung:
CONN BARRIER STRP 27CIRC 0.374"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 30A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.374" (9.50mm)