YK6111903000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
YK6111903000G
Beschreibung:
CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.394"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 25A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.394" (10.00mm)