Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
YK9010423000G
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.63"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.952
$3.952
5
$3.7981
$18.9905
10
$2.92695
$29.2695
20
$2.689925
$53.7985
50
$2.53156
$126.578
100
$2.37329
$237.329
250
$2.13598
$533.995
500
$2.056883
$1028.4415
1000
$2.009412
$2009.412
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 65A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 6-10 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | YK901 |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Pitch | 0.630" (16.00mm) |
| Features | Cover |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 4 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 4 |
| Base Product Number | YK901 |