Zuhause / Oscillators / YM4025M00033T1521027
minImg
YM4025M00033T1521027
Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
YM4025M00033T1521027
Beschreibung:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 300
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OSC 2520
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz