TGS
Produkt-Nr.:
YR32K76800S001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
32.768KHZ 20PPM 12.5PF 2 PADS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
3000
$0.29925
$897.75
12000
$0.28975
$3477
21000
$0.27075
$5685.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 12.5pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kOhms |
| Ratings | - |
| Series | CCMM |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | TGS |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |