APEM Inc.
Produkt-Nr.:
YW1L-V4E01Q4R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SWITCH PUSH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$50.768
$50.768
5
$47.0535
$235.2675
10
$43.33805
$433.3805
25
$40.24276
$1006.069
50
$37.14709
$1857.3545
100
$35.28965
$3528.965
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Reset Operation | Pull or Twist |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.30mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC), 8A (DC) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 24 VAC/DC |
| Series | YW |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Package | Bulk |