Z35092236809J6BC10
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
Z35092236809J6BC10
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 68 OHM 6W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.343" Dia x 0.878" L (8.70mm x 22.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 68 Ohms
Series Z300-C
Power (Watts) 6W