ZHD-SCE-19.0-50-4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
ZHD-SCE-19.0-50-4
Beschreibung:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Auf Lager : 203
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ZHD-SCE
Label Size 0.75" x 1.97" (19.0mm x 50.0mm)