Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ZL9010MEVAL1Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
EVAL BOARD FOR ZL9010MEVAL1Z
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 10A |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Zilker Labs™ |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 0.6V ~ 3.6V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Utilized IC / Part | ZL9010M |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 13.5V |
| Base Product Number | ZL9010 |