Renesas
Produkt-Nr.:
ZMID4200AI1R
Hersteller:
Paket:
14-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
TSSOP / 14 / 4,4MM G1 - TAPE&REE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | External Magnet, Not Included |
| Resistance Tolerance | - |
| For Measuring | Angle, Linear, Rotary |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | 0° ~ 360° |
| Series | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Signal | Clockwise Increase |
| Technology | Inductive |
| Linearity | - |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Output | Analog Voltage |
| Mfr | Renesas |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Linear Range | - |