ZUSA-XPE-12
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSA-XPE-12
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Gray Cross-Linked Polyethylene F
Benutzer handbuch
Operating Temperature -29°C ~ 71°C
Shape Sheet
Color Gray
Firmness 5 ~ 8 PSI
Material Polyethylene
Product Status Active
Density 2 lb/ft³
Thickness 2.000" (50.80mm)
Series -
Length 12.000" (304.80mm)
Mfr USA Sealing
Package Bulk
Width 12.000" (304.80mm)