ZUSA287250-100
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSA287250-100
Beschreibung:
Neoprene Foam Cord - 1/4" Cross
Auf Lager : 9
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 71°C
Series -
Shape Cord
Length 100.0' (30.5m)
Color Black
Mfr USA Sealing
Firmness 9 ~ 13 PSI
Material Neoprene
Package Bulk
Width 0.250" (6.35mm)