ZUSA287375-30
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSA287375-30
Beschreibung:
Neoprene Foam Cord - 3/8" Cross
Auf Lager : 3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 71°C
Series -
Shape Cord
Length 30.0' (9.1m)
Color Black
Mfr USA Sealing
Firmness 9 ~ 13 PSI
Material Neoprene
Package Bulk
Width 0.375" (9.53mm)