ZUSA287500-15
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSA287500-15
Beschreibung:
Neoprene Foam Cord - 1/2" Cross
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 71°C
Series -
Shape Cord
Length 15.0' (4.5m)
Color Black
Mfr USA Sealing
Firmness 9 ~ 13 PSI
Material Neoprene
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)