ZUSABSR-S-25
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSABSR-S-25
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Soft Buna-N Foam Strip with Acry
Auf Lager : 11
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Shape Strip
Color Black
Firmness 0 ~ 4 PSI
Material Buna-N
Product Status Active
Density 14 lb/ft³
Thickness 0.250" (6.35mm) 1/4"
Series -
Length 10.0' (3.0m)
Mfr USA Sealing
Features Adhesive Backing
Package Bulk
Width 2.000" (50.80mm)