ZUSAH1.3X20
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.3X20
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.3mm Wide 20mm
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section 0.051" (1.30mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 0.890" (22.60mm)